Pas 11 muajsh rikthehen fluturimet Athinë – Shkup

Pas 11 muajsh rikthehen fluturimet Athinë – Shkup
Foto: EX-YU Aviation News

Fluturimet ndërmjet Athinës dhe Shkupit do të fillojnë më 15 shkurt, 11 muaj pas ndërprerjes për shkak të pandemisë së Covid-19.

Këtë e ka bërë të ditur aviokompania “Ejxhian Erllajns”, ndërkaq fluturimet do të realizohen dy herë në javë, përcjell Telegrafi.

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *