Pas 5 vitesh pauzë, Orinda Huta i rikthehet muzikës

Pas 5 vitesh pauzë, Orinda Huta i rikthehet muzikës

Orinda Huta ka zbuluar më të rejat rreth saj.

Orinda Huta ka qenë e ftuar sonte (e premte) në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka rrëfyer shumëçka rreth jetës private dhe asaj profesionale, si dhe zbuloi më të rejat rreth saj.

Ndër të tjera, ajo dha lajmin e shumëpritur për fansat e saj, atë që po rikthehet në muizkë pas shumë vitesh pauzë.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, ku gjendet intervista e plotë e Orindës dhe mësoni se çfarë tha ajo. /Lajmi.net/

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *