Ricky Martin prezanton vajzën me partnerin e tij Jwan Yosef

Ricky Martin prezanton vajzën me partnerin e tij Jwan Yosef

Lidhja e tyre kishte bërë namin në mediat rozë.

Ricky Martin dhe Jwan Yosef janë bërë prindër për të parën herë janarin që lëmë pas, por deri tani nuk kanë ndarë asnjë imazh të vajzës, shkruan lajmi.net.

Ricky ka postuar shumë pak foto me vajzën dhe partnerin, dhe në asnjërën prej tyre nuk e kishte treguar portretin e saj.

Kështu, ai ka preferuar që imazhin e Lucia-s të mos e bënte publik.

Të paktën deri sot, kur ka zgjedhur që të prezantojë me ndjekësit e tij për herë të parë portretin e së bijës. /Lajmi.net/

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *