Rita Ora me veshje kombëtare në ekranet gjigante të New York Times Square

Rita Ora me veshje kombëtare në ekranet gjigante të New York Times Square
Foto: Rita Ora

Pas një pauze të gjatë, Rita Ora është rikthyer me një EP të ri me titull “Bang”, që përmban katër këngë.

Njërën nga këngët e këtij albumi ajo e shoqëroi edhe me videoklip dhe bëhet fjalë për projektin me emrin e njëjtë sikurse albumi. Këtë videoklip këngëtarja e ka cilësuar si mini-filmin e saj.

Aty ajo shfaqet me veshje kombëtare të punuar nga Valdrin Sahiti dhe nuk munguan as çizmet e saj të famshme me shqiponjë.

Motra e këngëtares, Elena ka publikuar një fotografi duke u treguar të gjithë ndjekësve se ekranet gjigante të Times Squares, ka shfaqur sekuenca të këngëtares në veshje kombëtare. /Prive.al

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *