Rita Ora në një lidhje dashurie me komedianin 15 vite më të madh

Rita Ora në një lidhje dashurie me komedianin 15 vite më të madh

Rita Ora ka nisur një lidhje dashurie me komedianin Taika Waititi. “People” raporton se 45-vjeçari dhe 30-vjeçarja janë fotografuar shumë pranë njëri-tjetrit duke shtrënguar duart dhe duke ngrënë mëngjes, në Sydney, Australi, aty ku këngëtarja shqiptare ndodhet për xhirimet e The Voice Australia.

Dyshja janë përfolur edhe më herët për një romancë mes tyre. Dyshimet e para nisën që pas një postimi të Ritës ku me një fotografi me Waititin, shkruante: “Kohë të bukura dhe njerëzit që dua!”/A2CNN

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *