Shkumbin Ismaili zbulon datën e lansimit të këngës së re

Shkumbin Ismaili zbulon datën e lansimit të këngës së re

Shkumbin Ismaili ka njoftuar fansat e tij se nesër publikohet projekti i ri.

Shkumbin Ismaili me postimin e bërë në Instagram ka bërë të ditur se tani vetëm orët ndajnë publikun para se të dëgjojë këngën e re të tij, shkruan lajmi.net.

Pas një pushimi të gjatë artisti i kthehet skenës përsëri.

“E marte, ora 16:00 publikohet kënga dhe videoklipi ‘Vetëm Ti” ishin fjalët e këngëtarit në postimin e bërë.

Projekti i tij i fundit që është publikuar 8 muaj më parë titullohet ‘Kjo Zemër Nuk Është Gurë’ dhe numëron mbi dy milion klikime në Youtube. /Lajmi.net/

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *