Shyhretja dhe Engji i këndojnë ‘princeshës së vëllait’

Shyhretja dhe Engji i këndojnë ‘princeshës së vëllait’

Me kshillat dhe rekomandimet tuaja te vazhdushme, menaxhimi osht ma ilehte i nderuar

Në kuadër të projekteve muzikore të fundvitit, SHyhrete Behluli dhe Engjëllusha Salihu kanë publikuar duetin më të ri.

‘Princesha e vëllaut tonë’ titullohet ky projekt i cili në minutat e parë nga publikimi është pëlqyer dhe klikuar me të madhe nga ndjekësit e artisteve.

Ndiqeni të plotë më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja./Prive.al

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *