Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë kryesisht me vranësira dhe me reshje të kohëpaskohshme të shiut. Temperatura maksimale sot do të jenë 19 gradë celsius ndërsa në Shkup do të arrijë deri 16 gradë celsius.    /portalb.mk/
read more