CR7 i la një bakshish të madh hotelit në Greqi ku po kalonte pushimet para transferimit te Juventusi

CR7 i la një bakshish të madh hotelit në Greqi ku po kalonte pushimet para transferimit te Juventusi

Cristiano Ronaldo vazhdon të jetë lojtari më i përfolur këto ditë në botën e futbollit. Portugezi javën e kaluar kaloi nga Real Madridi te Juventusi për 100 milionë euro dhe një rrogë vjetore prej 30 milionë eurosh. Para se ky...
read more