Ndryshim i madh në pamjen e Era Istrefit

Ndryshim i madh në pamjen e Era Istrefit

Kohën e fundit, Era po bën shumë ndryshime në stil dhe për këtë gjë duket se ka shumë guxim. Ajo eksperimenton gjithmonë me pamjen, por gjithnjë del diçka unike tek Era, shkruan lajmi.net.Së fundi, Era është paraqitur me flokë të...
read more
No Image

Stili i ri i Rita Ora-s e lë atë të akuzuar për kopjim të Jennifer Lopez-it

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore Rita Ora, mund të bëjë edhe gjërat më të vogla, por gjithmonë ia del të bjerë në sy. Kjo ndoshta edhe për faktin që Rita ka një natyrë shumë të hapur dhe është një njëri që të...
read more