Milani zyrtarizon mesfushorin Alen Halilovic

Milani zyrtarizon mesfushorin Alen Halilovic

Milani e ka zyrtarizuar kontratën e Alen Halilovicit në Lega Serie A, i cili është transferuar si lojtar i lirë nga Hamburgu. Futbollisti që e përfaqëson Kroacinë iu ishte nënshtruar testeve mjekësore në javën e kaluar dhe agjenti i tij...
read more