Një lajm i ri për Rina Balajn nga motra e saj (FOTO)

Një lajm i ri për Rina Balajn nga motra e saj (FOTO)

Po bëhet gati një muaj që kur Rina Balaj është ‘zhdukur’ nga rrjetet sociale. Reperja e cila numëronte afër 500 mijë ndjekës në Instagram, nuk e posedon më llogarinë për shkak se është kthyer në faqe zyrtare të kompanisë me...
read more
Pse motra e madhe është një ndër njerëzit më të rëndësishëm në jetën tuaj?

Pse motra e madhe është një ndër njerëzit më të rëndësishëm në jetën tuaj?

read more
Motra është gjysma e zemrës sonë

Motra është gjysma e zemrës sonë

Nëse keni një motër, me siguri do ta dini përmbajtjen e këtij artikulli. Ajo është pjesë jona, e zemrës dhe shpirtit tonë. Ajo na njeh si askush, na ndihmon në momente të vështira dhe na mbështet edhe kur bëjmë gabime....
read more
Motra godet Meghan Markle: Princ Harry duhej të ishte martuar me dikë tjetër

Motra godet Meghan Markle: Princ Harry duhej të ishte martuar me dikë tjetër

Samantha Markle ka ‘goditur’ motrën e saj Meghan Markle, duke thënë se Princ Harry duhet të ishte martuar me ish’in e tij, Cressida Bonas. Me anë të një postimi në Twitter, Samantha e ka etiketuar Dukeshën e Sussex si ‘Dukesha...
read more
Xhelozi mes motrash? Një ditë pas Kim Kardashian, Kylie Jenner organizon “baby shower”

Xhelozi mes motrash? Një ditë pas Kim Kardashian, Kylie Jenner organizon “baby shower”

Kim Kardashian ka organizuar një festë “baby shower” për vogëlushin që pritet të vijë në jetë. Një ditë pas saj, të njëjtën gjë ka bërë edhe Kylie Jenner e cila është në pritje të një vajze. Por ndryshe nga Kim,...
read more