Adele nis punën në albumin e ri

Adele nis punën në albumin e ri

Këngëtarja e famshme, Adele, ka nisur punën në albumin e saj të ri – i cili do të jetë i pari që nga viti 2015. Autorja e hitit “Hello” ka pasur një takim me producentët muzikorë gjatë këtij muaji dhe...
read more