Selena Gomez vuan nga depresioni

Selena Gomez vuan nga depresioni

Duket se lajmet e publikuara në media pak ditë më parë për këngëtaren, Selena Gomez, për gjendjen e saj shëndetsore janë të vërteta.  Në një intervistë për “Harper’s Bazaar” këngëtarja e famshme, e cila së fundmi i është rikthyer dashurisë...
read more
FOTOT/ I dinit të ndarë? Selena dhe Justin kapen mat…

FOTOT/ I dinit të ndarë? Selena dhe Justin kapen mat…

Ata janë çifti më i përfolur i Hollivudit, pas ish-dyshes Jolie-Pitt. Selena Gomes dhe Justin Bieber dy nga zërat më të fuqishëm në industrinë botërore të muzikës, pas shumë kohësh thashethemesh, lidhja e tyre tanimë është bërë zyrtare. Sel...
read more
Ja se ç’bëri The Weeknd mbi transplantin që kreu Gomez!

Ja se ç’bëri The Weeknd mbi transplantin që kreu Gomez!

Selena Gomez surprizoi jo pak kur njoftoi se kishte kryer një transplant veshkash, mbi të cilin askusj nuk kishte patur aspak dijeni. Mikja e saj e ngushtë ishte dhuruesja e artistes në këtë rast, ndërsa ky ishte padyshim lajmi që...
read more
Pas kësaj videoje fansat e Selena Gomez do jenë shumë të lumtur

Pas kësaj videoje fansat e Selena Gomez do jenë shumë të lumtur

Këtë javë Selena Gomez njoftoi se ka bërë një transplant veshke, dhe ky nuk ishte një lajm aspak i mirë për fansat e saj. Pas kësaj video, ato do të jenë mëse të kënaqur pasi idhulli i tyre duket se...
read more
Selena Gomez bëhet viktimë e hakerëve

Selena Gomez bëhet viktimë e hakerëve

Probleme në horizont për Selena Gomez, këngëtaren dhe aktoren e famshme së cilës i është vjedhur profili i Instagramit. Sipas TMZ-së, kushdo që ka vjedhur profilin ka postuar menjëherë foto nudo të Justin Bieber, ish të dashurit të saj. Një...
read more
Së shpejti një duet mes Selena Gomez dhe The Weeknd

Së shpejti një duet mes Selena Gomez dhe The Weeknd

Selena Gomez dhe The Weeknd janë në një marrëdhënie goxha të fortë. Çifti janë në lidhje për më shumë se tetë muaj, dhe tani duket se gjërat po bëhen më serioze. Kjo verë ka qenë e mirë dhe shumë e...
read more
The Weeknd më i dashuruar se kurrë

The Weeknd më i dashuruar se kurrë

Edhe pse ai nuk flet haptazi për të dashurën e tij Selena Gomez, në media, këngëtari The Weeknd ka postuar një dedikim dashurie për të dashurën e tij një rrjetet sociale. Çifti ka kohë që shihen së bashku në publik,...
read more
Ish i dashuri i Selena Gomez-it flet për ndarjen e tyre

Ish i dashuri i Selena Gomez-it flet për ndarjen e tyre

Ajo është një nga yjet e Disney-t, që vazhdon të jetë shumë e pëlqyer edhe sot nga shumica e adoleshentëve. Jeta e saj personale, e padëmtuar nga faktorë si droga apo alkooli, ka qenë ndoshta një ndër arsyet kryesore pse...
read more