Selena Gomez përjeton kriza paniku dhe ankthi para performancës!

Selena Gomez përjeton kriza paniku dhe ankthi para performancës!

Selena Gomez ishte, pa dyshim, nën presion të madh para performancës së saj në ceremoninë e “American Music Awards 2019”. Mbrëmjen e së dielës këngëtarja 27 vjeçare pati nderin të hapte eventin me hitet e saj të fundit “Lose You...
read more
Ende rivale? Selena ‘theu akullin’ dhe i komentoi Bella Hadid-it, por reagimi i modeles na çuditi!

Ende rivale? Selena ‘theu akullin’ dhe i komentoi Bella Hadid-it, por reagimi i modeles na çuditi!

Disa ditë më parë Selena Gomez i bëri ‘follow’ në Instagram rivales së saj, Bella Hadid-it. Themi rivales pasi edhe Selena, edhe Bella kanë pasur një histori dashurie me The Weeknd. Selena ka qenë e lidhur me të nga janari...
read more
Instagrami, Selena thyen rekordin e Beyonce

Instagrami, Selena thyen rekordin e Beyonce

Instagrami dhe përdoruesit e tij sapo i dhanë Selena Gomez një “dhuratë” për ditëlindjen e saj të 26-të. Nëpërmjet pëlqimeve që ylli i Disney-t mori në fotot e ditëlindjes ajo sapo mundi divën Beyonce. Deri dje ishte Bey ajo që...
read more
Selena Gomez shkëputet nga bota e Hollywoodit

Selena Gomez shkëputet nga bota e Hollywoodit

Selena Gomez ka marrë një vendim të rëndësishëm në karrierën artistike. Këngëtarja ka vendosur të shkëputet prej botës së hollivudit. Kështu së paku i kanë thënë burimet e afërta me bukuroshen “Hollywood Scoop”, duke u arsyetuar se asgj...
read more
Lidhja e Justin Bieber dhe Selena Gomez në krizë?

Lidhja e Justin Bieber dhe Selena Gomez në krizë?

Selena Gomez dhe Justin Bieber, çifti që kaluan gjashtë nga shtatë ditë e javës së bashku dy javë më parë, tashmë po qëndrojnë larg njëri-tjetrit. E! News raporton përmes burimeve të shumta, se ‘ndarja’ e tyre nuk është e përhershme....
read more
Justin nuk e ndjen aspak mungesën e Selenës

Justin nuk e ndjen aspak mungesën e Selenës

Ditën e djeshme në mediat e huaja doli lajmi se çifti i famshëm, Selena Gomez dhe Justin Bieber kishin vendosur të shkëputeshin për pak kohë nga njëri-tjetri. Kjo pasi sipas burimeve pranë çiftit, ata kanë nevojë të kuptojnë më shumë...
read more
Selena dhe Justin sapo bënë zyrtarizimin e madh!

Selena dhe Justin sapo bënë zyrtarizimin e madh!

read more