Aktori Kushtrim Hoxha me rol në serialin e famshëm amerikan ‘Black List’

Aktori Kushtrim Hoxha me rol në serialin e famshëm amerikan ‘Black List’

Aktori i famshëm kosovar Kushtrim Hoxha, ka kohë që ka nisur hapat e një karriere në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Hoxha që për publikun kosovar është një figurë shumë e dashur, së fundmi ka qenë pjesë e një seriali...
read more
Aktori i “Game of Thrones” shtrohet në një klinikë rehabilitimi pas mbarimit të serialit

Aktori i “Game of Thrones” shtrohet në një klinikë rehabilitimi pas mbarimit të serialit

Kit Harrington, një prej aktorëve kryesorë të serialit më të ndjekur në historinë e HBO-së, “Game of Thrones”, është shtruar në mënyrë sekrete në një klinikë rehabilitimi për shkak të disa “problemeve personale” që e kanë shqetësu...
read more
Përfundon pas 8 vitesh Game of Thrones!

Përfundon pas 8 vitesh Game of Thrones!

Pas 8 vitesh të plota dhe 8 sezoneve që publiku i ka pritur me shumë entuzazëm, mbrënë në orët e hershme të mëngjesit, “Game of Thrones” shfaqi serine e 73 dhe njëkohësisht edhe të fundit. Disa nga fansat kanë ngelur të zhgënjyer....
read more
„Suits“ pa Majk dhe Rachel?

„Suits“ pa Majk dhe Rachel?

Patric J. Adams dhe Meghan Markle të cilët në serialin e famshëm “Suits” aktrojnë në rolin e Majk dhe Rachel, kanë konfirmuar se përderisa stafi vendos të vazhdoj me regjistrimin e një sezone të tetë, ata nuk do të jenë...
read more
Shumë risi në sezonin e ri të “O Sa Mirë”

Shumë risi në sezonin e ri të “O Sa Mirë”

Kanë filluar përgatitjet për sezonin e ri të serialit “O Sa Mirë”, xhirimet e të cilit pritet të nisin së shpejti. Shumë risi janë rezervuar për shikuesit edhe në këtë sezonë. Xhirimet e episodeve të reja do të bëhen në...
read more
Seriali “Plates on Fire” mban vulën e dy shqiptareve

Seriali “Plates on Fire” mban vulën e dy shqiptareve

“Plates on Fire” është show më i ri i krijuar nga veterani Joe Viramontez me producente dy artistet e njohura shqiptare në Hollywood, Greta dhe Vilma Zenelaj, themeluese të Colored Films. Producentet shpallën datat e fillimit të serialit të gatimit...
read more