Baris Arduc habit me pamjen e tij të re

Baris Arduc habit me pamjen e tij të re

E dinit që është shqiptar? Është një nga aktorët më simpatik në Turqi i cili suksesin më të madh e arriti me serialin “Dashuri me Qira”. Po flasim për aktorin turk me origjinë shqiptare, Baris Arduc, të cilin të gjithë...
read more
Top 7 serialet më të mira në NETFLIX

Top 7 serialet më të mira në NETFLIX

Jeni të mërzitur dhe nuk dini çfarë të bëni në shtëpi, keni problem të zgjidhni çfarë filma doni të shihni, luani gjithë fragmentet radhazi për të zgjedhur të duhurin, redaksia e BON ZO ju ofron 7 sugjerime të jashtëzakonshme të...
read more
Shikimi i serialeve apo filmave pa pushim është tejet i dëmshëm për ju

Shikimi i serialeve apo filmave pa pushim është tejet i dëmshëm për ju

Një studim me më shumë se 8900 të rritur në Australi ka zbuluar se çdo orë të cilën e shpenzoni duke shikuar një serial pa pushuar, është ndërlidhur me një rritje prej 12 për qind në rrezikun e një inflamacioni...
read more