Në setin e ri fotografik Almeda dhe Tolgahan do t’iu lënë pa fjalë (FOTO)

Në setin e ri fotografik Almeda dhe Tolgahan do t’iu lënë pa fjalë (FOTO)

Nuk do shumë kohë për të konstatuar se ata të dy, janë një çift i bukur dhe tejet seksi. Aktori i njohur turk Tolgahan Sayisman dhe bukuroshja shqiptare Almeda Abazi, janë të bërë për njëri tjetrin. ❤️🇹🇷🇦🇱 A post shared...
read more