Vera Ora sjell fotografi nga adoleshenca e Ritës dhe Elenës, iu bën dedikim të veçantë vajzave të saj

Vera Ora sjell fotografi nga adoleshenca e Ritës dhe Elenës, iu bën dedikim të veçantë vajzave të saj

Nëna e këngëtares së famshme shqiptare Rita Ora, Vera Sahatçiu-Ora, është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo preferon që shpesh të ndajë me ndjekësit dhe fansat fotografi apo video të ndryshme nga jeta e saj.

Jo të rralla janë rastet, kur Vera ndan me ndjekësit fotografi nga arkiva, duke treguar imazhe të saj dhe familjes në të kaluarën.

Së fundmi, nëna e këngëtares ka publikuar në rrjetin social Instagram një fotografi, të realizuar në adoleshencën e vajzave të saj: Ritës dhe Elenës.

“Unë ju kam kapur duart për pak por do ju mbaj zemrën përgjithmonë”, ka shkruar Vera në mbishkrimin e fotografisë.

Ndërkohë, në imazhin në fjalë, vajzat duken shumë të lumtura gjersa pozojnë pranë nënës së tyre, teksa Rita vërehet lehtësisht nga tiparet e fytyrës sepse me kalimin e viteve nuk ka ndryshuar aq shumë.

Rita ndërkohë po vazhdon promovimin e albumit të saj “Pheonix”, gjersa në mars do të nisë turin e saj të koncerteve me të njëjtin emër, duke e nisur nga Australia, për të vazhduar me Azinë dhe Evropën. /Telegrafi/

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *