Veshjet e përzgjedhura të kësaj jave

Veshjet e përzgjedhura të kësaj jave
DUESSELDORF, GERMANY - AUGUST 5: Model and fashion blogger Alexandra Lapp wearing tweed dress and coat from Steffen Schraut, Balmain x HM sandals, Strak backpack by MCM, Chanel tweed cap, golden Chanel chains in form from Chanel coins, Chanel chocker and golden bracelet from Schubart Goldschmiede and golden vintage earrings with a peals by Chanel on August 5, 2017 in Duesseldorf, Germany. (Photo by Christian Vierig/Getty Images)

Zakonisht kërkesat tuaja të modës mund të ndryshojnë së bashku me ndryshimin e sezoneve, pavarësisht nëse jeni duke kërkuar një pallto të thjeshtë ose një palë çizme të përsosura.

Jo vetëm që veshjet e zgjedhura do t’i mbulojnë të gjitha nevojat tuaja bazike, por do të sigurohemi që gjithçka që përfshihet do të duket po aq në trend pas një viti, siç duket tani.

Gjithashtu, këto veshje do t’ju bëjnë të ndiheni të emocionuara dhe do të dashuroheni në to, në atë mënyrë që vetëm moda dhe veshjet e bukura dinë t’ju bëjnë të ndiheni.

Disa nga veshjet e përzgjedhura për këtë javë janë: Pallto, pulovër dhe vath ngjyrë ari.

Më poshtë gjeni veshjet e përzgjedhura të kësaj jave:

/Telegrafi/

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *