Xhen Selter, mbretëresha e fitnesit “ndez” rrjetet sociale (FOTOT)

Xhen Selter, mbretëresha e fitnesit “ndez” rrjetet sociale (FOTOT)

Quhet Xhen Selter dhe është një ndër femrat më të ndjekura në rrjetet sociale për shkak të fizikut të saj të jashtëzakonshëm.

61093634_136756190725116_7017679817382603191_n-1-e1559053133863-898x575

 

Seksbomba amerikane regjistron afërsisht 13 milionë ndjekës vetëm në “Instagram”, të cilët admirojnë bukurinë e modeles.

280full

Xhen është shumë e pasionuar pas fitnesit dhe kalon një pjesë të madhe të kohës në palestër. Momentet nga stërvitja e përditshme, 26-vjeçarja seksi i ndan edhe me fansat e shumtë.

D7xG7JZWsAEr37m

21

/PANORAMASPORT.AL/

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *