Ylli i futbollit thyen rekord klikimesh për një orë me këngën e re

Ylli i futbollit thyen rekord klikimesh për një orë me këngën e re

Kënga e Depay u publikua para një ore dhe ka marrë shumë klikime.

Anëtari i Olympique Lyon dhe kombëtares së Holandës, Memphis Depay, e ka lënë paksa anash futbollin për të ‘goditur’ me një projekt muzikor, shkruan lajmi.net.

Kënga mban titullin ‘Fall Back’ erdhi e realizuar me videoklip dhe për një orë arriti numër rekord klikimesh.

Për një orë kënga është klikuar më shumë se 77 mijë herë./Lajmi.net/

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *